Лапароскопічна герніопластика IPOM пупкової грижі та грижі білої лінії живота

Унікальні фотографії, які ви бачите вище, демонструють результати сучасної методики лікування грижі живота – лапароскопічної герніопластики IPOM. На фото показано зміни, які відбулися у нашої пацієнтки після цієї процедури.

При зверненні до нас пацієнтка зіткнулася з пупковою грижею і грижею білої лінії живота. Але завдяки використанню адгезивної сітки розміром 20х25 см ми успішно провели лапароскопічне видалення цих гриж. Важливо відзначити, що сітка була фіксована герніостеплером з дужками, що розсмоктуються, які повністю абсорбуються через 12 місяців після імплантації.

В результаті цієї інноваційної процедури пацієнтка швидко відновилася і змогла повернутися до звичайного життя. Сітчастий імплант повністю прижився і став частиною передньої черевної стінки, що дозволяє запобігти рецидивам та забезпечити стабільність у майбутньому.

Загальне знеболювання
Тривалість – 60 хвилин
Відновлення у стаціонарі – 1 день

Ми впевнені, що ці фотографії переконають вас в ефективності лапароскопічної герніопластики IPOM і покажуть, як вона може допомогти вам позбутися грижі живота. Зв’яжіться з нами, щоб отримати докладнішу інформацію та записатися на консультацію у наших кваліфікованих фахівців.

    Очна консультація з лікарем безкоштовна, будь-які питання та запис на прийом за допомогою цієї форми - 24/7
    ViberWhatsAppTelegramЗателефонувати
    5/5 (1 Review)
    ×